welcome To I.M.X Tour Web Page

The Signature Of Quality

I.M.X TOUR

AIRPORT TRANSFER

Bodrum Milas Havaalanı

20.475 b 1 100 100 %  0 1 Votes


Information

Region: # Muğla

Map Location

Muğla
Muğla, Aydın
Latitude:37.248737 Longitude:27.663982

Bodrum Milas Havalimanı Servisleri

I.M.X Tour Tursab Üyesi A grubu Lisanslı Seyehat Acentesi olarak  Didim Özel ve Toplutaşıma Havaalanı Servisleri sunmaktadır.
Bodrum milas havalima'dan didim,altinkum,akbük'e transfer servisleri veya Didim,Altikum,Akbük'ten Bodrum Milas,havaalnına transfer servisleri.

Lütfen fiyat almak ve rezervasyon yapmak için  formu kullanın veya bizi +90 256 813 8021,+90 544 397 9766 Arayın.
Havaalanı transferlerinde uzman,her yıl binlerce yolcuyu sorunsuz ve tam zamanında hizmet vermekteyiz. Eğer Didim'e ucakla gelıyorsanız İzmir havalimanına veya Bodrum milas havalimanına iniş yapacaksınız,Havaalanından Didim,Altınkum,Akbük,Mavişehir,bozbük,yelişkent,kendi evinize ve civardaki tüm otellere olan ulasımı saglayan hem toplu hemde ozel ulasım hızmetımız mevcuttur.Grup transferlerden ozel vıp transferlere kadar tum hizmet seceneklerımızı web sitemizde bulabilirsiniz.

Yurt dışından gelen konuklarımıza,yurt dışına çıkacak olan yada şehirlerarası uçak yolculuğu yapacak olan müşterilerimize; daha rahat bir uçak yolculuğu yada yapılan yolculuğun ardından daha rahat bir adrese ulaşım için, havalimanı transferleri hizmetini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin konforunu sağlamak üzere son sistem teknolojiler ile donatılmış, son model ve lüks marka araçlarımız, işinde uzman ve deneyimli ulaştırma personelimiz ile kalitenize yakışan bir ulaşım vaat ediyoruz. Turizm amaçlı, seminer, kongre, fuar organizasyonları, iş gezileri ve toplantıları yada kişisel sebep seçenekleri ile yurt dışına çıkacak yada ülkemize gelecek olan kişi ve gurupların sorunsuz ve en kısa sürede adreslerine ulaştıran firmamız, istek ve taleplerinize cevap verecek her çeşit araç filosuna da sahiptir.

Vip araba, vip minibüs,otobüs ve normal araçlardan oluşan filomuz, sizin arzularınıza, kişi sayınıza ve bagaj kapasitenize göre yönlendirilerek, havaalanında karşılama, bagajları taşıma, gideceğiniz adrese ulaştırma hizmetlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Hizmet içi eğitimleri almış, iletişimi güçlü, güler yüzlü, yabancı dil bilen, prezantabl bir görünüme sahip olan ulaşım sorumlusu arkadaşlarımız, bütün bu hizmetler silsilesini sizin için en iyi şekilde gerçekleştirecek kişilerden oluşup, günlük ve aylık bakımları yapılmış, kasko ve sigortası tam, iç dış temizliği kusursuz olan araçlar ile birlikte Havalimanı Transferini gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra, otel transferi, otel rezervasyonu, araç kiralama ve diğer bütün acente hizmetlerini de gerçekleştiren firmamız, pek çok şehrimizde bu hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Bütün bu transfer hizmetlerinin yanı sıra firmamızın kapasitesi ve sahip olduğu donanımlar, protokol transferi için de uygun olup, Protokol Airport Transferi işleri de yapmaktadır. Önceden belirttiğiniz adreste, tam zamanda yerini alan araçlarımız, havaalanına zamanında gitmeniz için gerekli olan zamanı size sunmaktadır. İstanbul, İzmir,Aydın ve Muğla’da hizmet veren firmamız, bulunduğunuz ilin yakınında olan il ve ilçelere bu transfer işlerini ekonomik ve garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Bodrum didim Hvaalanı rezervasyonumu nasıl öğreneceğim?

Rezervasyon teyidiniz E-Mail olarak size ulaştırılacaktır.

Transfer aracını bulamazsam ne yapmam gerekir?

Çıkış kapısında bulunan imx tour tabelalı “Transfer Sorumlumuza” veya “7/24 acil telefon +90533 685 8865”na ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bodrum Milas Havaalanında veya alınacağım didim,akbük adreste ne kadar bekleyeceğim?

Özel transferlerde aracınız alınış saatinize göre hazır olacaktır. Paylaşımlı transferlerde araç hareket saatleri seyahat belgelerinizde bulunmaktadır. Rötarlı uçuşlarda bir sonraki planlanan araç için bölge yetkililerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Eşyamı unutursam ne yapmalıyım?

Özel transferlerde aracımızda unuttuğunuz eşyanız, belirteceğiniz adrese kargo ile ödemeli olarak gönderilecektir.

Bagaj için bilmem gerekenler?

Çuval, sandık, teneke kaplar, akıcı, kokucu, patlayıcı, radyoaktif ve yanıcı maddelerin taşınması yasaktır. Her yolcunun maksimum 50cm x 70cm ebadında, 30 kg ağırlığında 1 bagaj hakkı vardır. Araç cinsinin değiştirilebilmesi için, fazla bagaj bilgisinin rezervasyon esnasında bildirilmesi gerekir. Bildirilmeyen bebek arabası, bisiklet ve golf-kayak gibi spor malzemeleri kabul edilmeyecektir.

Uçak saatimde sefer iptali veya rötar olursa ne yapmalıyım?

Sefer iptali durumunda; rezervasyonunuzun yanmaması için değişiklik-iptal gibi şartları, lütfen mesai saatleri içinde “Çağrı Merkezimize” bildiriniz. Rötar durumunda; 2 saati geçen rötarlı uçuşlarda, I.M.X TOUR’un havaalanında araç bekletme zorunluluğu ortadan kalkar.

Gümrük işlemleri, bagaj ya da kayıp bagaj nedeniyle fazla zaman harcarsam ne yapmalıyım?

Bagaj ve gümrük işlemleri sırasında 30 dakikayı geçecek gecikmelerde “Transfer Sorumlumuza” veya “Çağrı Merkezimize” haber vermeniz gerekmektedir.

didim bodrum milas havaalanı transfer rezervasyon iptal yada değişiklik kuralları nelerdir?

Rezervasyonunuzu, transferin en geç 12 saat öncesine kadar, iptal – değişiklik yapabilirsiniz. Mücbir sebepler hariç, transfer kullanmadığı takdirde veya transfer başlangıcına 12 saat kala iptal ettirmek istenirse ücret iadesi yapılamaz.

Evcil hayvan götürebilir miyim?

Araç içerisinde evcil hayvan taşıması yasaktır. Sorumluluk yolcuya ait olmak kaydıyla, özel kafeslerinde bagaj bölümünde taşınabilir.

Tekerlekli sandalye ile transfer olabilir miyim?

Evet. Tekerlekli sandalye ile seyahat ediyorsanız lütfen sandalyenizin katlanabilir olup olmadığını rezervasyon sırasında belirtiniz.

Faturamı nasıl alacağım?

Talebiniz halinde belirtmiş olduğunuz fatura adresinize postalanacaktır.

Kimler indirimden yararlanabilir?

Paylaşımlı transferlerimizde çocuk (3-6 yaş) yolcularımız için % 50 indirim uygulanmaktadır. 0-2 yaş bebek yolcularımız ücretsizdir. (koltuk verilmez)

didim bodrum milas ,bodrum milas  didim havaalanı transferim sigortalı mıdır?

Evet. IMX TOUR araçları zorunlu kaza ve koltuk sigortasına sahiptir.

Transfer Süreleri;

Bodrum Milas Havaalanı : 1 Saat 10 Dk 8 kişilik araç ve taxi transferlerin de.
İzmir Adnan Menderes Havaalnı : 1Saat 45 Dk 8 kişilik araç ve taxi transferlerin de.
Dalaman Havaalanı : 3 Saat 45 Dk 8 kişilik araç ve taxi transferlerin de.


RESERVATION FORM

Bodrum Milas Havaalanı LocationAIRPORTS WITH SIMILAR

  I.M.X Tur Didim Dalaman Özel  Havaalanı Transferleri
Region :Muğla

comments list

comment
official visitors
submitted any comments yet. Please Bodrum Milas Havaalanıcomment to indicate your opinion on